2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Wielkopolskie
  6. Kontrola jakości - Dobrzyca
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. kontroli jakości

Lokalizacja

Dobrzyca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OPIS Firma Adros Sp. z o.o. z wieloletnią tradycją zajmująca się ubojem i produkcją elementów z kurczaka zatrudni Specjalistę ds. kontroli jakości.

W związku z dynamicznym rozwojem Zakładu poszukujemy osób, kreatywnych, dynamicznych, odpowiedzialnych które chciałyby z nami współpracować (system zmianowy).

Jeśli czegoś nie umiesz / nie wiesz przeszkolimy Cię!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· realizowanie wymagań Systemu Zapewnienia Jakości; · prowadzenie wymaganych zapisów dotyczących jakości i nadzór nad nimi;· ocenę wyrobów na zgodność ze specyfikacjami i wymaganiami klienta;· prowadzenie kontroli przedoperacyjnej i międzyoperacyjnych zgodnie z wytycznymi; zapewnienie kontroli higieny produkcji, pomieszczeń produkcyjnych, maszyn i urządzeń oraz oceny higieny pracowników, ocenę wyrobów gotowych, materiałów pomocniczych i wyrobów pochodzących z reklamacji;· zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości do odpowiednich osób · zatrzymywanie sprzedaży wyrobów o nieodpowiednich parametrach jakościowych; · szkolenia wstępne dla nowo-przyjętych pracowników;

WYMAGANIA:

· wykształcenie średnie, łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich; · umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej; · znajomość obsługi komputera - system operacyjny Windows; dodatkowym atutem będą: · znajomość Systemów Zapewnienia Jakości;

OFERUJEMY:

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat, wynagrodzenie zasadnicze plus premia zadaniowa, pracę w kreatywnym zespole nastawionym na rozwój

Oferty w postaci: • CV, i dodatkowych dokumentów (kopie) potwierdzających kwalifikacje, należy dostarczyć bezpośrednio na adres Adros Sp. z o.o. ul. Jesionowa 12, 63-330 Dobrzyca bądź drogą mailową.

Informujemy, że kontaktować się będziemy tylko z wybranymi kandydatami. Administratorem danych jest Adros Sp. z o.o.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi.

Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek uczestnictwa w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Dobrzyca,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Dobrzyca
ID: 915443535