2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Zawodzie
Sutco - Polska Sp. z o.o.
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. kooperacji

Lokalizacja

Katowice, Zawodzie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie i analiza aktualnych ofert od firm zewnętrznych

  • prowadzenie rozmów handlowych, negocjacji oraz bieżąca współpraca z firmami zewnętrznymi

  • monitorowanie terminowości dostaw

  • kontrola realizowanych zleceń pod kątem zgodności z wcześniejszymi ustaleniami

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (budowa maszyn, inżynieria produkcji)

  • znajomość rysunku technicznego, umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • znajomość procesów technologii wytwarzania w budowie maszyn i konstrukcjach stalowych

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dobrą atmosferę pracy

  • benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz bogatego Funduszu Socjalnego

  • dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju

Śląskie

Śląskie, Katowice, Zawodzie
ID: 900330653