2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Żory
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. koordynacji pracowników

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

• Organizacja pracy pracowników zza granicy

• Wdrażanie nowych pracowników zza granicy (koordynowanie przyjazdu kandydata do Polski, organizacja transportu, pomoc w zakwaterowaniu, obecność przy szkoleniu wstępnym)

• Kontrola pracy pracowników zza granicy

• Systematyczny kontakt z Klientem

• Przygotowywanie raportów na potrzeby Klienta i przełożonego

• Ścisła współpraca z działami kadr i płac, rekrutacji oraz sprzedaży

• Koordynowanie transportu

• Rozwiązywanie bieżących problemów

• Składanie wniosków na zezwolenia wojewódzkie, kontakt z Urzędem Wojewódzkim, Ambasadami, Strażą Graniczną

• Pomoc w bieżących pracach biurowych

Dodatkowe wymagania

• Umiejętności komunikacyjne

Prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny

• Komunikacja w języku polskim na poziomie minimum C1

Komunikacja w języku angielskim na poziomie minimum C1 - warunek konieczny

• Dobra organizacja pracy własnej

• Gotowość do rozwoju kompetencji

• Obsługa pakietu MsOffice

• Obsługa urządzeń biurowych

Oferujemy:

• Jasną, klarowną ścieżkę rozwoju

• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

• Dodatkowe benefity

• Samochód służbowy, telefon i komputer do dyspozycji w trakcie godzin pracy

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 892709086