2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Sopot
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. koordynacji spotkań (opiekun trasy)

Wynagrodzenie

27,70 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków:

a. Koordynacja spotkań, układanie optymalnych tras dla swojej grupy

b. Raportowanie tras, oraz obłożenia kalendarza swojej grupy Techników.

c. Weryfikacja jakości umawianych spotkań, domawianie spotkań z zewnętrznego CC

d. Wprowadzanie Klientów do systemu CRM.

e. Kontakt z przedstawicielami handlowymi.

Nasze wymagania:

a. Pozytywna energia, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie.

b. Samodzielność w działaniu, inicjatywa w kontaktach z Klientami.

c. Dobra organizacja czasu pracy, terminowość, rzetelność w wykonywaniu zleconych zadań.

d. Dyspozycyjność na przepracowanie pełnego etatu.

Mile widziany status studenta

Oferujemy Tobie :

a. Umowa zlecenie, która idealnie pasuje do statusu studenta.

b. Dodatki uznaniowe za efekty Twojej pracy!

c. Praca w młodym, zgranym i wesołym zespole.

d. Praca stacjonarna w Sopocie ( po okresie wdrożeniowym możliwość pracy hybrydowej)

e. Prywatną opiekę medyczną.

f. Karta MultiSport.

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 838789589