2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Wielkopolskie
  6. Rekrutacja - Poznań
  7. Rekrutacja - Wilda
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. koordynacji zasobów ludzkich

Wynagrodzenie

7 000 - 7 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- bieżąca analiza potrzeb rekrutacyjnych i szkoleniowych w firmie;

- kompleksowa organizacja procesów rekrutacyjnych i szkoleniowych na stanowiska różnych szczebli (od pracowników fizycznych po stanowiska kierownicze);

- onboarding pracowników oraz monitorowanie efektywności wdrożeniowej;

- monitorowanie rynku pracy pod kątem możliwości rekrutacyjnych oraz rynku szkoleń pracowniczych oraz doradztwo w tym zakresie;

- współudział w budowaniu wizerunku firmy na rynku pracy, w tym między innymi prowadzenie ankiet pracowniczych, zbieranie opinii od klientów odnoście postrzegania pracowników, uczestnictwo w targach pracy, utrzymywanie relacji z organizacjami promującymi zatrudnianie osób niepełnosprawnych lub bezrobotnych;

- wspomaganie kierowników oddziałów w tworzeniu właściwych relacji z podległymi pracownikami;

- uczestnictwo w wizjach lokalnych obiektów, gdzie potencjalnie byłaby potrzeba prowadzenia rekrutacji (praca może wymagać częstych wyjazdów służbowych).

 Nasze wymagania:

- minimum trzyletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z rekrutacją lub nadzorem nad pracownikami;

- sprawne poruszanie się w mediach społecznościowych oraz elastyczne podejście do procesu rekrutacyjnego;

- dobra organizacja pracy oraz inicjatywa w tworzeniu i realizacji projektów rekrutacyjnych i szkoleniowych;

-  wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (komunikatywność, asertywność, decyzyjność, współpraca w grupie);

- gotowość do wyjazdów służbowych;

- biegła znajomość pakietu MS Office;

- mile widziane wyższe wykształcenie zgodne z zakresem obowiązków (socjologia, psychologia, zarządzenie zasobami ludzkimi).

 Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat;

- benefity socjalne (dofinansowanie do wypoczynku, premie świąteczne);

- program ubezpieczeń grupowych;

- pełne wyposażenie stanowiska pracy (telefon, laptop, samochód służbowy);

- pracę w życzliwym środowisku.

Oferta powinna zawierać CV oraz list motywacyjny wskazujący w szczególności przykłady projektów rekrutacyjnych lub związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, w których kandydat uczestniczył.

 O nas

Zakłady Usługowe Zachód Sp. o.o. działa na rynku usług porządkowych oraz odbioru odpadów. Zakres terytorialny obejmuje województwa: wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie. Firma działa nieprzerwanie od 2001r. a jej siedziba znajduje się w Poznaniu przy ul. Roboczej 40.

Rekrutacja prowadzona jest na podstawie Regulaminu Aplikowania Zakładów Usługowych Zachód Sp. z o.o., z którego treścią można zapoznać się pod adresem: www.zuz.com.pl/regulamin-aplikowania/

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 915421026