2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Wrocław
  6. Inżynieria - Fabryczna
Dodane 13 maja 2024

Specjalista Ds. Kosztorysowania/ Kosztorysant

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

AQUABERG SP.ZO.O

miejsce wykonywana pracy ul..Wagonowa 10, Wrocław

Twój zakres obowiązków

·         przygotowywanie dokumentacji budowy

·         przygotowywanie kosztorysów oraz przedmiarów

·         przygotowywanie dokumentacji do rozliczenia podwykonawców

·         przygotowywanie zapytań ofertowych dla usług oraz materiałów zgodnie z procedurami wewnętrznymi

·         przygotowywanie zamówień materiałów oraz usług zgodnie z procedurami wewnętrznymi

Nasze wymagania

·         min. wyższe wykształcenie techniczne

·         umiejętność czytania rysunków technicznych – wymóg konieczny

·         zainteresowanie obszarem związanym z realizacją inwestycji

·         dyspozycyjność

·         znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD – wymóg konieczny

·         komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·         pasja oraz prawdziwe zainteresowanie branżą

·         prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny

To oferujemy

·         możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji

·         wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i kompetencji

·         wybranej osobie oferujemy pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie

·         możliwość rozwoju zawodowego

·         niezbędne narzędzia pracy

·         Benefity: dofinansowanie zajęć sportowych; prywatna opieka medyczna; dofinansowanie szkoleń i kursów; ubezpieczenie na życie; możliwość pracy zdalnej; spotkania integracyjne

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 849123810