2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Ursynów
Dodane 16 maja 2024

Specjalista ds. księgowości - 8000 zł brutto/mc

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

DNA agencja pracy szuka dla swojego klienta

Specjalisty ds. księgowości

Zakres obowiązków:

  • dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu komputerowego,

  • sporządzanie deklaracji VAT,CIT, PIT i JPK,

  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US,ZUS,GUS, itp.).

  • bezpośredni kontakt z klientem

Wymagania:

  • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania MS Office,

  • znajomość przepisów prawa podatkowego, zasad rachunkowości,

  • dobra organizacja czasu, odpowiedzialność, skrupulatność, rzeczowość i uczciwość,

  • dobra komunikacja interpersonalna.

Mile widziane znajomość programu księgowego Sage Symfonia Finanse i Księgowość 50c oraz Symfonia 2.0. Mała Księgowość,

Oferujemy:

  • Umowa o pracę (okres próbny 3 miesiące na początek)

  • praca w biurze na Ursynowie - okres próbny praca stacjonarna, później system hybrydowy

  • Wynagrodzenie: 8000 zł brutto/miesiąc

  • Szkolenia

  • Opieka medyczną,

  • Napoje oraz bezpłatny lunch

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem (zgłoszenia przez OLX)

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 918697636