2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Ostrzeszów
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. księgowości

Lokalizacja

Ostrzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • księgowanie faktur zakupowych (materiały, usługi, środki trwałe itp.) oraz dokumentów wewnętrznych (noty PK, faktury wewnętrzne itp.),

  • księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych,

  • wystawianie i księgowanie faktur wewnętrznych ( WNT, WDT, import usług itp.),

  • sporządzanie odpowiednich dokumentów i księgowanie wzajemnych potrąceń (kompensaty, cesje itp.),

  • rozliczanie i uzgadnianie kont rozrachunkowych,

  • przygotowywanie niezbędnych zestawień wymaganych do badania sprawozdań finansowych,

  • sporządzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami itp.,

  • wystawianie i księgowanie faktur dotyczących pozostałej sprzedaży.

 Wymagania:

  • biegła znajomość MS Excel,

  • minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w księgowości, głównie w środowisku firm produkcyjnym,

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, finansowe lub w zakresie rachunkowości,

  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego w szczególności znajomość całego procesu księgowego.

  • doświadczenie związane z systemem Comarch ERP będzie atutem,

  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Ostrzeszów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrzeszów
ID: 903141904