2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. księgowości/ Księgowa - Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy Specjalisty ds. księgowości/ Księgowej z doświadczeniem. Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie z bogatą tradycją na rynku usług szkoleniowych.

Zakres obowiązków :kontrolowanie dokumentów księgowych pod względem ich zgodności z ustawą o rachunkowości i prawem podatkowym, księgowanie wyciągów bankowych oraz innych dokumentów księgowych, wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży, faktur i not korygujących, rozliczanie i uzgadnianie sald kont należności i zobowiązań, analiza i uzgadnianie wydruków komputerowych kont rzeczowych oraz kont dostawców,  weryfikowanie poprawności zaksięgowanej listy płac i deklaracji ZUS i uzgadnianie sald kont księgowych dot. rozliczeń płacowych, składek ZUS i podatku od wynagrodzeń,  realizacja płatności wychodzących ,miesięczne uzgadnianie rejestrów VAT z zapisami w systemie finansowo-księgowym, rozliczanie zaliczek, zatwierdzanie ich pod względem formalno-rachunkowym oraz ich uzgadnianie,  udział w zakończeniu miesiąca,  współpraca z innymi jednostkami w organizacji

wymagania: doświadczenie w obszarze finansów i księgowości na podobnym stanowisku w dziale księgowości, wykształcenie średnie kierunkowe (wyższe mile widziane),  teoretyczna i praktyczną znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,   zdolności analitycznego myślenia oraz dociekliwość,  dobra znajomość programu finansowo-księgowego ENOVA, dobra znajomość MS Excel,   umiejętność pracy w zespole,  umiejętność obsługi aplikacji finansowych

Oferujemy:  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;  atrakcyjne wynagrodzenie;  możliwość rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

telefon do kontaktu 71 3434642,71 3443673

Prosimy o składanie CV z dołączoną zgodą RODO

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę DZDZ Oddział I we Wrocławiu(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).":

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 914418979