2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kalisz
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. łańcucha dostaw

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Kenay Sp. J. to producent i dystrybutor suplementów diety i zdrowej żywności.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista ds. łańcucha dostaw

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zapasami magazynowymi (kontrola stanów magazynowych i dostępności produktów)

  • składanie/realizowanie/nadzorowanie zamówień produktów i surowców wraz z planowaniem dostaw i ich terminową realizacją

  • zlecanie i organizacja importu i odpraw celnych towarów

  • negocjowanie warunków i cen zakupu

  • nawiązywanie, utrzymywanie i zarządzanie relacjami z dostawcami, przewoźnikami i innymi partnerami biznesowymi w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania łańcucha dostaw

  • dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi podnoszenie wiedzy o asortymencie firmy

  • mile widziana obsługa programu Comarch ERP Optima

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • zdolności negocjacyjne i handlowe

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • doskonała organizacja pracy

  • mile widziane doświadczenie

 Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

  • przyjazną atmosferę w niewielkim zespole

  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16

Jeżeli spełniasz wymagania, prosimy o przesłanie CV na adres:

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie informacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 909360308