2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Podgaj
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. LEAN i Ciągłego Doskonalenia

Lokalizacja

Podgaj

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

HR Mind jest butikowym doradztwem personalnym wspierającym swoich Klientów w strategicznych procesach rekrutacyjnych.

Zapraszamy do omówienia propozycji pracy :

Specjalista ds. Lean i Ciągłego Doskonalenia

Miejsce pracy: Wręczyca Wielka

Kluczowe zadania:

·       Dalszy rozwój narzędzi i procesów Lean, które już zostały zaimplementowane (m.in. 5S, Kanban, SMED etc.).

·       Promowanie kultury Lean w całym zakładzie.

·       Prowadzenie audytów.

·       Wdrażanie kolejnych narzędzie oraz procesów Lean w obszarach: produkcja, logistyka, magazyny, utrzymanie ruchu.

·       Prowadzenie szkoleń z metod Lean.

·       Bezpośrednia współpraca z CEO i Dyrektorem Produkcji.

Nasz Klient gwarantuje:

·       Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

·       Dużą dozę samodzielności oraz otwartość na innowacje.

·       Pracę w systemie 1- zmianowym (08.00 – 16:00).

·       Szkolenia, rozwój, udział w wydarzeniach branżowych, targach, konferencjach etc.

·       Narzędzia pracy typu laptop, telefon etc.

Wymagania:

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2-letnie.

·       Wykształcenie lub doświadczenie powiązane z metodami Lean Manufacturing oraz Lean Management.

·       Prawo jazdy kat. B.

·       Dobra organizacja pracy i właściwe określenie priorytetów.

·       Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 (współpraca z naszymi zagranicznymi kontrahentami i kooperantami).

Zapraszamy do omówienia naszej propozycji.

Do usłyszenia!

Zespół HR Mind

Lokalizacja

Podgaj,

Śląskie

Śląskie, Podgaj
ID: 909489621