2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Mokotów
Diana Rekruter Działu HR SieRobi
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. Legalizacji Cudzoziemców

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Specjalizujemy się w realizowaniu kompleksowych projektów outsourcingu procesowego dla firm na terenie całej Polski w zakresie uzupełniania braków kadrowych. Zespół naszych ekspertów specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu pracowników z rożnych krajów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów Z DOŚWIADCZENIEM do biura w Warszawie na stanowisko:

Specjalista ds. Legalizacji pracowników z językiem polskim, ukraińskim (rosyjskim).

Obowiązki na obejmowanym stanowisku pracy:

  • Sprawdzanie legalności pobytu pracowników w CRM.

  • Legalizacja pracowników (w tym podjęcia, oświadczenia, zezwolenia typu A).

  • Przygotowanie dokumentów do uzyskania karty pobytu pracowników fizycznych.

  • Przygotowanie dokumentów dla pracowników na kartę pobytu - samodzielnie.

  • Kompletowanie umów zlecenia.

  • Prowadzenie archiwum

  • Współpraca z innymi działami (dział koordynacji i rekrutacji).

  • Raportowanie wykonanych zadań przełożonemu.

  • Gromadzenie i archiwizacja dokumentacji papierowej i elektronicznej.

  • Zachowanie tajemnicy służbowej

  • Budowanie i dbanie o wizerunek firmy

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum roczne doświadczenie

  • Swobodnie posługujesz się językiem polskim, ukraińskim (rosyjskim),

  • Mile widziany komunikatywny język angielski ,

  • Preferowane doświadczenie zdobyte w agencji rekrutacyjnej,

  • Znajomość prawa polskiego

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne oraz dobra organizacja pracy własnej,

  • Orientacja na wyniki, zdolność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu.

 Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie: premia + bonus

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla pracownika,

  • System MyBenefit (+ MultiSport)

  • Umowę o pracę,

  • Miłą atmosferę pracy w kooperacyjnie nastawionym zespole.

CV proszę przesyłać drogą elektroniczną

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 919509316