2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Świdnik
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Lokalizacja

Świdnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Wielomarkowy Autoryzowany Dealer Samochodów Auto-Gazda Group poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Stanowisko: Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Miejsce pracy: Świdnik (Lublin)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych,

  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji,

  • dbałość o zadowolenie klienta, przestrzeganie wysokich standardów obsługi,

  • koordynowanie prac oraz opieka nad samochodem klienta.

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z likwidacją szkód komunikacyjnych,

  • umiejętność odczytu kalkulacji szkód,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • mile widziana znajomość programu Audanet, Audatex, Auto online

Oferujemy

  • kartę MultiSport

  • ubezpieczenie grupowe,

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,

  • możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia,

  • pracę w młodym i ambitnym zespole.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Informujemy iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Swoją aplikację proszę opisać imieniem i nazwiskiem oraz stanowiskiem.

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Świdnik,

Lubelskie

Lubelskie, Świdnik
ID: 910516740