2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Południe
Dodane 03 maja 2024

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Nivette Fleet Management to firma o ugruntowanej pozycji na rynku zarządzania flotą, wynajmu długoterminowego i średnioterminowego, reprezentująca na rynku polskim lidera rynku wynajmu krótkoterminowego samochodów.

Obecnie poszukujemy do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Specjalisty/ki ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych;

  • współpraca z serwisami oraz TU w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych, bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi;

  • prowadzenie bieżącej dokumentacji szkodowej, korespondencji oraz kontakt telefoniczny z Klientami na temat procesu likwidacji szkody;

  • sporządzanie kosztorysów w systemie Audatex;

  • dokonywanie wyceny i weryfikacji wartości szkody na podstawie wiedzy eksperckiej, dostępnych cenników i narzędzi;

  • koordynacja procesu naprawy, począwszy od przyjęcia pojazdu do jego wydania;

  • rzetelną realizację procesu obsługi szkód zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami zewnętrznymi i wewnętrznym.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia w sporządzaniu kosztorysów Audatex, Eurotax, Infoexpert (warunek konieczny)

  • samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej;

  • umiejętności pracy w zespole oraz dynamicznym środowisku;

  • odpowiedzialności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • znajomości programów pakietu MS Office;

Mile widziane:

  • umiejętność wyliczenia wartości pozostałości pojazdu w szkodzie całkowitej oraz wyliczenie ubytku wartości pojazdu po zdarzeniu drogowym;

  • doświadczenie na podobnym/takim samym stanowisku.

W zamian za Twoją wiedzę i zaangażowanie oferujemy:

  • Pracę w zgranym i pełnym energii zespole;

  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji;

  • Stabilne zatrudnienie z dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników;

  • Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę;

  • Dni tematyczne (sushi day, pizza friday);

  • System kafeteryjny;

  • Dofinansowanie do wypoczynku, tzn. "Wczasy pod gruszą";

  • Zniżki dla pracowników na usługi firmy;

  • CCS – korporacyjny wynajem aut elektrycznych;

  • Spotkania integracyjne.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Dołącz do nas i przekonaj się, jak fajnie się u nas pracuje!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 914594422