2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Częstochowa
  7. Administracja, prace biurowe - Dźbów
Kubara Sp. z o.o.
Dodane Dzisiaj o 12:38

Specjalista ds. Logistyki

Lokalizacja

Częstochowa, Dźbów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dobra Kaloria powstaje w rodzinnej firmie z Częstochowy, która istnieje na polskim rynku od 1993 roku. Dziś pracuje w niej już drugie pokolenie, a trzecie ochoczo włącza się w testowanie nowości!

Dzięki zgranej i zaangażowanej ekipie, osiągamy sukcesy, zdobywając coraz większe uznanie wśród klientów.

Jeśli szukasz miejsca pracy, które oferuje stabilne zatrudnienie, rozwój zawodowy oraz przyjazne środowisko, to Dobra Kaloria jest idealnym miejscem dla Ciebie. Dołącz do naszego zespołu, gdzie każdy pracownik ma możliwość aktywnego uczestnictwa w procesie tworzenia produktów.

 Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

TO OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę? Oczywiście. U nas nie musisz martwić się o stabilne zatrudnienie.

  • Rozwój? Jest dla nas najważniejszy! Cenimy sobie awanse wewnętrzne i rozwój kompetencji naszych pracowników!

  • Dress code? Zdecydowanie mówimy nie. W naszej firmie nie ma sztywno określonych zasad dotyczących ubioru, więc tak do biura możesz przyjść w trampkach.

  • Benefity? Mamy to! Między innymi: finansowane ubezpieczenie grupowe, współfinansowaną prywatna opieka medyczna, zniżkę na produkty.

  • Przyjazna atmosfera w pracy? Nie inaczej! W Dobrej Kalorii najważniejsi są ludzie.

  • Czegoś brakuje? Otwarta komunikacja to nasz priorytet, więc pytaj śmiało.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizowanie i koordynowanie transportów zewnętrznych oraz wewnętrznych.

  • Pełna obsługa logistyczna w zakresie łańcucha dostaw.

  • Ścisła współpraca z działem produkcji, planowaniem i magazynem.

  • Organizacja obrotu opakowań zwrotnych transportowych.

  • Współpraca z agencjami celnymi i firmami spedycyjnymi.

  • Planowanie dostaw, kontrola i optymalizacja kosztów.

  • Raportowanie wskaźników logistycznych.

NASZE WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: Logistyka, Zarządzanie łańcuchem dostaw lub podobne.

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz analitycznego myślenia.

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel oraz systemów transportowych.

  • Znajomość systemów klasy ERP i rynku usług spedycyjnych.

  • Doświadczenie we współpracy z przewoźnikami i umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Badania sanitarno-epidemiologiczne.

Dołącz do nas i wspólnie z nami buduj przyszłość Dobrej Kalorii!

#ZawszeDobra od 30 lat

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Dźbów
ID: 918690868