2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Lubuskie
  6. Logistyka - Dzikowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Logistyki

Lokalizacja

Dzikowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Logistyk

Region: lubuskie

Opis stanowiska:

współpraca z przewoźnikami w zakresie realizacji zamówień i zleceń transportowych

kontrola realizacji zleceń-dbanie o jakość i terminowość dostaw

szukanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących koszty transportu

koordynowanie i nadzorowanie pracy kierowców i ich czasów

planowanie i optymalizacja tras ( dostaw, odbiorów)

Wymagania:

·        doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·        umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu; selekcjonowania informacji i nadawania im priorytetów

·        znajomości branży

·        komunikatywność i zdolności negocjacyjne

·        bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

·        dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych

·        minimum średnie wykształcenie

·        prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – zadaniowy system pracy

·        pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·        przyjazną atmosferę pracy

Lokalizacja

Dzikowice,

Lubuskie

Lubuskie, Dzikowice
ID: 733850613