2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Świętokrzyskie
  6. Logistyka - Starachowice
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista ds logistyki

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

STAR BUDOWA INWESTYCJE Sp.z o.o. jest firmą budowlaną specjalizującą się w budowie dróg

Obecnie do naszego biura w Starachowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zarzadzanie flotą samochodową

  • Organizacja pracy kierowców- przekazywanie zleceń kierowcom , organizacja transportu

  • Planowanie przeglądów i napraw serwisowych

  • Bieżąca współpraca ze stałymi dostawcami i kontrahentami

  • Uzgadnianie z kontrahentami terminów i lokalizacji odbioru dostaw

  • Zapewnienie sprawnego przepływu materiałów na budowy

  • Negocjacje cenowe, analiza rynku, pozyskiwanie nowych kontrahentów

    Praca w systemie jednozmianowym, Zatrudnienie na podstawie umowy o prace. Atutem będzie doświadczenie z zakresu logistyki

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 885664037