2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Grzegórzki
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. logistyki i obsługi wykończeń mieszkań

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeśli lubisz jeździć samochodem, a do tego lubisz majsterkować – zapraszamy. Jeśli dodatkowo chcesz, aby część służbowych zadań zastąpiło Ci wizytę na siłce – witamy na pokładzie!

Od 8 lat kupujemy, projektujemy, remontujemy, wykańczamy i sprzedajemy mieszkania. Pomagamy inwestować w nieruchomości, zarządzamy najmem. Świadczymy również usługi projektowania wnętrz i wykończeń na zlecenie Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Firma: Pracownia Nieruchomości

Twój zakres obowiązków

  • Twoje zadania:

  • Współpraca z działem projektowym w zakresie obsługi remontów i wykończeń mieszkań,

  • Zakup i transport, wnoszenie mebli oraz materiałów budowlanych,

  • Dbanie o harmonogram dostaw na inwestycję,

  • Drobne prace montażowe (np. montaż mebli),

  • Drobne prace serwisowe (montaż ram, regulacja frontów, montaż uchwytów, poprawki malarskie itd).

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów,

  • Prawo jazdy, obsługa Google Sheets i Docs,

  • Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne,

  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy,

  • Proaktywne działanie, chęć rozwoju oraz optymalizacji zadań na stanowisku,

  • Gotowość do wykonywania “zadań specjalnych” zleconych przez zespół w ramach toczących się remontów i wykończeń.

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie 4.500 - 5.000 zł brutto. Plus premie roczne.

  • Umowę o pracę, zlecenie lub współpracę B2B.

  • Partycypujemy w kosztach Lux Med oraz Benefit.

  • Praca w 20-osobowym zespole oraz wsparcie na każdym etapie pracy.

  • Ekstra biuro przy ul. Fabrycznej 20A.

  • Jak wygląda rekrutacja:

  • Etap 1. Daj się poznać – Aplikuj i w kilku zdaniach opisz dlaczego chcesz z nami pracować oraz dlaczego uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko. Dołącz swoje CV.

  • Etap 2. Porozmawiajmy – Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej poruszymy najważniejsze tematy dotyczące pracy. Odpowiemy także na wszystkie Twoje pytania.

  • Etap 3. Spotkajmy się – Podczas osobistego spotkania w siedzibie Pracowni my opowiemy Ci o firmie i pokażemy jak pracujemy. Ty opowiesz nam o sobie i o swoim doświadczeniu, na bazie przeprowadzonych działań marketingowych.

  • Etap 4. Informacja zwrotna – Otrzymasz feedback bez względu na podjętą przez nas decyzję.

  • Witamy w Pracowni! – Przeszedłeś pozytywnie wszystkie etapy, zaczynamy się wdrażać i razem działać ;)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Pracownia Nieruchomości to dwudziestoosobowa firma specjalizująca się w zakupie, projektowaniu, remontowaniu, wyposażaniu i sprzedaży mieszkań, apartamentów oraz domów wykończonych pod klucz. Dodatkowo zarządzamy najmem mieszkań, projektujemy i wykańczamy na zlecenie, sprzedajemy nieruchomości w Hiszpanii.

Naszymi klientami są głównie inwestorzy, którzy po zakupie nieruchomości mogą czerpać z niej pasywny przychód oraz osoby prywatne. Remontujemy Kraków od 8 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy ponad 250 projektów. Znajdziesz je na stronie pracownia.biz.

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość naszych mieszkań i zadowolenie klientów, wyrażone w ich zwrocie z inwestycji oraz bezproblemowej i sympatycznej obsłudze. Uwielbiamy to, co robimy i dobrze się przy tym bawimy. Jesteśmy zorganizowani i mamy skuteczny, sprawdzony model biznesowy, który nieustannie rozwijamy, dostosowując do szybko zmieniającego się rynku. Praca w zaangażowanym zespole i ciągle rozwijającej się organizacji to możliwość szybkiego rozwoju kompetencji branżowych jak i menedżerskich oraz realny wpływ na kształt i kierunek rozwoju firmy.

Dołącz do nas! Aplikuj już dziś. Prześlij CV przez panel OLX.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 913929295