2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Warmińsko-mazurskie
  6. Logistyka - Olsztyn
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. Logistyki - MAKAMAKA s.c. Wójtowo

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli interesuje Cię praca w firmie, która rozwija się w błyskawicznym tempie, dając możliwości szybkiego awansu - mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Poszukujemy osoby która dołączy do naszego zespołu w Wójtowie na dłużej.

Nie wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, ponieważ oferujemy intensywny program szkoleniowy, który pozwoli Ci na zdobycie potrzebnych umiejętności. Wystarczy, że posiadasz chęć do nauki i rozwoju, a my zadbamy o Twoje profesjonalne przygotowanie.

Nasz zespół logistyczny jest bardzo ważnym elementem naszej działalności biznesowej. Szukamy osoby, która będzie mogła wesprzeć naszą rosnącą firmę w dostarczaniu produktów o najwyższej jakości.

Oferujemy stabilną pracę na dłuższy okres czasu w firmie, która inwestuje w rozwój swoich pracowników. Jeśli jesteś gotów na nowe wyzwania i chcesz rozwijać swoją karierę w dynamicznym środowisku pracy, to czekamy na Twoje zgłoszenie.

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie dostaw magazynowych (rozładunek kontenera)

- kompletowanie, pakowanie i wydawanie towaru z magazynu (paleta, ciężarówka, kontener)

-oklejanie towaru

- pilnowanie stanów magazynowych

- monitorowanie przesyłek międzynarodowych

- prace biurowe związane z logistyką.

Poszukiwane kompetencje:

- Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację emailową

- Chęć ciągłej nauki, otwartości na szkolenia

- Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

- Możliwości fizyczne pozwalające na prace magazynową

Mile widziane:

uprawnienia na wózki widłowe

 Oferujemy:

- umowę pracę (okres próbnym przez pierwsze 3 miesiące )

- Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

- pełny pakiet szkoleń niezbędny do wykonywania powierzonych obowiązków

- prace od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 -15:30

  • Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV ze zdjęciem oraz rozmowy rekrutacyjnej.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 819149917