2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Sokołów
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. logistyki producent rowerów elektrycznych Jobobike

Lokalizacja

Sokołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jobo Europe Sp. z o.o., międzynarodowy producent rowerów elektrycznych, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki

W Jobobike tworzymy zespół pełnych pasji, kreatywnych ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pełnym zaangażowaniem. Wierzymy, że tworzymy i sprzedajemy produkty, które naszym klientom ułatwiają życie, dają poczucie wolności i pozwalają podążać nieutartymi szlakami. Nieustannie się rozwijamy, dlatego pragniemy powiększać nasz zespół.

Siedziba firmy znajduje się w Sokołowie (powiat pruszkowski) pod warszawskimi Jankami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w logistyce

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek

    konieczny

  • Wysokie zdolności analitycznego myślenia

  • Umiejętność interpretacji danych

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Zaangażowanie oraz skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP

  • Praktyczna znajomość programu Excel lub podobnych

Obowiązki:

  • Nadzór procesów logistycznych

  • Organizacja transportu i związanej z tym dokumentacji

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie obiegu i kontroli dokumentów

  • Przygotowanie raportów, zestawień, statystyk i analiz

  • Codzienny kontakt w j. angielskim

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Firmowy transport z i do SKM Pruszków

  • Pracę od poniedziałku do piątku 8-16

  • Indywidualną ścieżkę kariery

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie CV poprzez portal OLX

Lokalizacja

Sokołów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów
ID: 879390991