2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Wielkopolskie
  6. Zakupy - Stęszew
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. magazynu i zaopatrzenia

Lokalizacja

Stęszew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista ds magazynu i zaopatrzenia

Firma RSC BIS Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Skrzynki, gmina Stęszew poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Skrzynki, gmina Stęszew

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad magazynem - kontrola i optymalizacja stanów magazynowych

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowej

  • Weryfikacja i ocena obecnych dostawców, a także pozyskiwanie nowych

  • Składanie zamówień i nadzór nad terminową realizacją dostaw materiałów

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży /wz, faktura/

  • Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji wewnątrz-firmowej

  • Ścisła współpraca z produkcją, logistykiem, działem sprzedaży i księgowością

  • Sporządzanie deklaracji BDO

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość programów MS OFFICE,

  • Dokładność i sumienność,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętności samodzielnego organizowania pracy oraz skuteczność w działaniu,

  • Odpowiedzialne i rzetelne podejście do obowiązków.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pełne wsparcie i przyjazną atmosferę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Lokalizacja

Stęszew,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Stęszew
ID: 912962876