2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Kujawsko-pomorskie
  6. Marketing - Bydgoszcz
Dodane 17 maja 2024

Specjalista ds. Marketingu

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Oferujemy:

  • Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, na poziomie kierowniczym ;

  • Przyjazna i rodzinna atmosfera w firmie ;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzanie swoich kompetencji zawodowych ;

  • Możliwość awansu oraz zwiększenia wynagrodzenia ;

  • Przejrzyste warunki współpracy ;

  • Praca głównie w godzinach funkcjonowania biura: 8:00 - 16:00 ;

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z działami sprzedaży: eksport oraz rodzimy rynek ;

  • Współpraca z dostawcami usług outsourcingowych w dziedzinie marketingu ;

  • Współpraca z WebDeveloperem oraz Grafikami w firmie ;

  • Przygotowywanie strategii oraz planów marketingowych ;

  • Realizacja założeń przełożonych w postaci: analiz opłacalności lub skuteczności przeprowadzanych działań marketingowych ;

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy przy organizacji wyjazdów na targi branżowe ;

  • Język Angielskim na poziomie co najmniej B2 - C1 (w mowie i piśmie) ;

  • Język Niemiecki, Francuski lub inny Europejski będzie dodatkowym atutem ;

  • Kreatywność ;

  • Umiejętność zarządzania czasem własnym ;

  • Podstawowa wiedza z zakresu SEO oraz SEM ;

  • Umiejętność tworzenia raportów analitycznych ;

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 917347606