2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Kujawsko-pomorskie
  6. Marketing - Toruń
Dodane 14 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witaj

GRAFFICO to specjalista w 4 obszarach:

·        w brandingu, rebrandingu stacji paliw

·        projektowaniu, produkcji i montażu wolnostojących konstrukcji typu pylon, witacz

·        produkcji reklam o wysokim stopniu skomplikowania i estetyki dla firm sieciowych

·        prototypowaniu

Wszystkie inwestycje realizujemy od A do Z z zaangażowaniem, doradztwem i z empatią. Partnerska relacja naszego zespołu i Klienta jest dla nas najważniejsza. Równie ważne są design, estetyka i jakość. Naszą misją jest tworzenie projektów, prototypów i elementów, które zachwycają i inspirują odbiorców oraz harmonizują przestrzeń publiczną.

Na co dzień, za priorytety stawiamy sobie celowość działań, aktywną współpracę otwartą na wiele perspektyw i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań.

Obecnie poszukujemy specjalisty ds. marketingu

Twoje zadania:

-  współudział w tworzeniu oraz realizacja strategii marketingowej;

-   analizowanie i optymalizacja efektywności prowadzonych działań marketingowych;

-   planowanie i nadzór nad tworzeniem materiałów reklamowych wspierających

sprzedaż;

-  tworzenie angażującego contentu - artykuły, zdjęcia, webinary, podcasty, grafiki;

-   przygotowywanie kampanii produktowych;

-   analiza konkurencji;

-   wsparcie sprzedaży w zakresie budowania kreatywnej relacji z klientem;

-   analiza efektywności działań agencji SEO/SEM w zakresie inwestycji

marketingowych;

-  zarządzanie leadami;