2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Kalisz
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rodzinna firma spożywcza z Opatówka z 30 letnim doświadczeniem zatrudni specjalistę ds. marketingu. CV prosimy wysyłać na adres mailowy.

Zakres obowiązków:

-stworzenie i wdrożenie strategii marketingowej dla brandu zdrowej żywności

-rozwój rozpoznawalności marki

-połączenie działań e-commerce oraz social mediów w celu zwiększenia sprzedaży.

-Zlecanie grafikowi oraz zatwierdzanie materiałów martektingowych zarówno tych skierowanych do internautów jak i do np. klientów hurtowych.

-Pełna obsługa brandu pod względem social mediów

-Pisane tekstów copywriterskich na stronę oraz do materiałów marketingowych.

-Zlecanie oraz zatwierdzanie sesji fotograficznych produktów.

Nasze wymagania:

-wykształcenie wyższe,

-mile widziane doświadczenie zawodowe w branży spożywczej

-praktyczna wiedza na temat marketingu

-znajomość jęz. angielskiego ( co najmniej dostateczna) -kreatywność,

-inicjatywa i zaangażowanie,

-umiejętność pracy w zespole,

-umiejętności analityczne,

-dobra organizacja pracy własnej,

-wysokie umiejętności komunikacyjne,

-biegła znajomość MS Office i programu Excel ( mile widziana prosta obsługa programów graficznych)

- duża samodzielność oraz wysokie zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

-stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia.

-umowę o pracę.

-pracę w dynamicznym i kompetentnym zespole, w firmie o stabilnym wizerunku i pozycji rynkowej.

-długofalową współpracę.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 755308402