2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Zachodniopomorskie
  6. Marketing - Dąbki
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu

Wynagrodzenie

4 700 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Prowadzimy nabór pracowników do działu marketingu stacjonarnego :

Obowiązki:

prowadzenie działań marketingowych nakierowanych na budowanie wizerunku marki,

wyszukiwanie, negocjowanie warunków oraz współpraca z partnerami zewnętrznymi + pozyskiwanie nowych kierunków sprzedażowych

Obsługa gości DE przygotowanie ofert ,kalkulacje pobytu, kontakt z organizatorem

Sporządzanie umów, wprowadzenie rezerwacji grupowej, rozliczenie grup

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)

Bardzo dobra znajomość social media

Kreatywność, komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie

Dobra organizacja własnej pracy

Wykształcenie min. średnie

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

Lokalizacja

Dąbki,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Dąbki
ID: 761428924