2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Dolnośląskie
  6. Marketing - Kudowa-Zdrój
Dodane 16 maja 2024

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy do pracy w Hotelu*** Adam & SPA w Kudowie Zdrój osoby na stanowisko

Specjalista do spraw marketingu

 Główne wymagania dla stanowiska / powierzone zadania:

-      pozyskiwanie i bieżąca obsługa klientów indywidualnych i grupowych;

-      przygotowywanie ofert dla grup oraz pakietów pobytowych dla klientów indywidualnych;

-      znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (obsługa kluczowych biur podróży  - sporządzanie umów, negocjacje kontraktów);

-      rozwijanie obecnie istniejących obszarów, kanałów sprzedażowych oraz pozyskiwanie nowych;

-      bieżąca obsługa extranetów;

-      prowadzenie działań marketingowych zapewniających spójny wizerunek hotelu w mediach;

-      koordynacja spotkań biznesowych, konferencji i bankietów;

-      analizowanie kampanii marketingowych oraz tworzenie i wprowadzanie nowych produktów na rynek;

-      współtworzenie polityki sprzedażowej hotelu;

-      obsługa strony internetowej hotelu;

-      obsługa systemu rezerwacyjnego, obsługa poczty e-mail;

-      budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

-      dbałość o powierzony sprzęt;

-      zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości, przestrzeganie standardów i procedur, reagowanie na prośby;

-      organizowanie swojego stanowiska pracy zgodnie z przepisami.

Wymagania dodatkowe:

·       wykształcenie min. średnie

·       doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·       wysoka kultura osobista

·       doskonała umiejętność komunikacji, zaangażowanie i dynamizm,

·       elastyczność w działaniu, otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi;

·       bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,

·       pracę w branży hotelarskiej,

·       pracę w miłej atmosferze,

·       wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektów pracy.

Osoby zainteresowane proszę o przysyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że w procesie rekrutacji skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kudowa-Zdrój
ID: 812170929