2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Dolnośląskie
  6. Marketing - Wrocław
  7. Marketing - Psie Pole
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy nowoczesną firmą IT, liderem na rynku polskim w tworzeniu i udostępnianiu oprogramowania w modelu SaaS. Od 2009 roku notujemy z roku na rok dynamiczny wzrost. Zapewniamy dziesiątkom tysięcy polskich firm narzędzia do samodzielnego prowadzenia biznesu. Poza tym nasi eksperci dostarczają przedsiębiorcom niezbędną wiedzę prawno-księgową.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź na wins.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych i aktywnych kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu

Główne obowiązki:

  • obsługa komunikacji w Social Media

  • monitorowanie oraz analiza trendów w Social Media

  • opracowywanie strategii działań marketingowych

  • pomoc w opracowywaniu materiałów marketingowych i w ich dystrybucji

  • redakcja treści w serwisach firmowych

  • publikowanie treści zgodne z zasadami SEO

  • monitoring mediów

 Od kandydatów oczekujemy:

  • ukończone studia w zakresie marketingu lub student ostatnich lat studiów

  • kreatywności, skrupulatności i dokładności

  • chęci do nauki, rozwoju i szukania nowych rozwiązań

  • umiejętności tworzenia i redagowania tekstów marketingowych

  • umiejętności pracy w zespole

  • samodzielności, zaangażowania i odpowiedzialności

Oferujemy:

  • interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie IT i mediach

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie, nowoczesne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji

  • możliwość nabycia nowych umiejętności

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj znajdujący się na dole ogłoszenia. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Przesłanych CV nie zwracamy.

Aplikując na niniejsze stanowisko zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Web INnovative Software sp. z o.o. z siedzibą ul. B. Krzywoustego 105/21, 51-166 Wrocław (dalej jako administrator). Administrator będzie przetwarzał Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: wins.pl/polityka-prywatnosci

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 881811946