2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Jutrosin
W. Legutko Sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Jutrosin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o. jest największą w Polsce rodzinną firmą ogrodniczą. Prowadzimy sprzedaż w ponad 70 krajach i mamy bardzo ambitne plany rozwoju. Jednym z naszych ostatnich sukcesów była akcja CSR Zdroworosna z Masterchef Junior.

Dołącz do naszego zespołu i realizuj z nami ambitne plany już od dziś!

Zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji budżetowej: wprowadzanie FV w obieg dokumentów / sprawdzanie poprawności danych na FV / opisywanie FV / wysyłka do akceptacji Managera

  • Prowadzenie zestawień: budżet / magazyn / raporty

  • Odpowiedzialność za logistykę w marketingu (wysyłka / przyjmowanie towarów na stan / raporty)

  • Dbałość o prawidłowy przebieg obiegu dokumentów

  • Wypełnianie formularzy / zgłoszeń do nagród

  • Bieżąca obsługa biura

  • Przygotowywanie ofert

  • Wsparcie organizacji targów branżowych

    Nasze wymagania:

  • Wysokie zdolności interpersonalne - umiejętność współpracy wewnątrz zespołu oraz umiejętność współpracy z podmiotami zewnętrznymi

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, rzetelność

    To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji, na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

    Jeśli jesteś zainteresowana/-y ofertą pracy, zachęcamy do przesłania swojego CV

Lokalizacja

Jutrosin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jutrosin
ID: 902004447