2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Świętokrzyskie
  6. Marketing - Kielce
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. Marketingu

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Dialogue Contact poszukuje Specjalisty ds. Marketingu

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie kanałów Social Media: Facebook, Instagram, Linkedin, Tik Tok

  • Obsługa kanałów komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej firmy

  • Tworzenie copywritingu w zakresie treści marketingowych na potrzeby strony internetowej, blogów, kanałów Social Media

  • Tworzenie i opracowywanie kreacji materiałów marketingowych - grafiki, katalogi, dokumenty graficzne, prezentacje

  • Realizacja strategii marketingowej firmy

  • Współpraca z firmami i agencjami zewnętrznymi

Nasze wymagania:

  • Kreatywność i umiejętność tworzenia angażującej treści

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży marketingowej

  • Znajomość najnowszych trendów i narzędzi w marketingu online oraz social media

  • Doskonała znajomość obsługi mediów społecznościowych i narzędzi do ich analizy

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

My oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Nowoczesne biuro w centrum Kielc

  • Życzliwą i kooperacyjną atmosferę w zespole

  • Atrakcyjne warunki pracy z możliwością rozwoju osobistego

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 910590637