2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Lubelskie
  6. Marketing - Lublin
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Inny, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Doradztwo Gruntowe to firma, która specjalizuje się w segmencie nieruchomości gruntowych. Na swoim koncie posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze gruntów komercyjnych, zabudowę mieszkaniową, a przede wszystkim gruntów pod OZE.

www.doradztwogruntowe.pl

Doradztwo Gruntowe (DG) stale się rozwija i w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. marketingu,

Obowiązki:

Pozyskiwanie nowych klientów z wykorzystaniem szerokiego wachlarza narzędzi,

  • Prowadzenie profili społecznościowych firmy,

  • Tworzenie i publikowanie angażujących treści na platformach społecznościowych,

  • Tworzenie zdjęć, grafik oraz filmów promocyjnych,

  • Wysyłka newslettera, treści mailingowych do określonej grupy odbiorców,

  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie,

  • Analiza prowadzonych działań marketingowych oraz planowanie usprawnień,

  • Planowanie, tworzenie, monitorowanie treści marketingowych i reklamowych w kanałach social media oraz na firmowej stronie internetowej,

  • Prowadzenie komunikacji z klientami mailowo oraz telefonicznie,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • Współudział w tworzeniu strategii social media i komunikacji marketingowej.

  • Aktywne raportowanie.

Poszukujemy osoby:

  • Z co najmniej 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku oraz samodzielności i zaradności,

  • Umiejętności posługiwania się programami graficznymi (tworzenie grafik, podstawowa obróbka zdjęć),

  • Umiejętności obróbki materiału filmowego (montaż wideo),

  • Umiejętności pracy z Meta Business Suite (również w zakresie Menadżera Reklam),

  • Z umiejętnością dbałości o estetykę i "lekkim piórem",

  • Otwartej na feedback budujący rozwój.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stałe / prowizyjne - success fee,

  • Umowa zlecenia / o pracę (pełny/niepełny etat),

  • Możliwość pracy zdalnej,

  • Pracę w młodym, doświadczonym zespole,

  • Otwartą i szczerą komunikację,

  • Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 911950208