2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Podkarpackie
  6. Marketing - Lubaczów
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. marketingu

Wynagrodzenie

2 000 - 2 550 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubaczów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu.

Miejsce pracy: Lubaczów, ul. Rynek 2/3

Forma Zatrudnienia: Praca hybrydowa - 1/2 etatu na okres próbny

Wynagrodzenie: 2.000 zł netto / 2.550 zł brutto

Po okresie próbnym istnieje możliwość zatrudnienia na pełny etat.

Zakres Obowiązków:

  • Planowanie, koordynacja i realizacja działań marketingowych w firmie

  • Dobór odpowiednich narzędzi i metod w celu realizacji założonych planów

  • Podtrzymywanie kontaktów z klientami/sponsorami

  • Nawiązywanie kontaktów ze sponsorami

  • Negocjacje z kontrahentami

  • Organizacja kampanii promocyjnych, imprez i meczów

  • Prowadzenie sklepu kibica (stacjonarnie i internetowo)

  • Współpraca z zespołem ds. mediów społecznościowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. marketingu lub pokrewnym

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu

  • Wysoka kultura osobista i otwartość

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie

  • Mile widziana obecność na meczach

  • Umiejętność koordynacji działań promocyjnych

  • Znajomość zasad sprzedaży, umiejętność negocjacji i kreatywność

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się klubie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Zwrot kosztów transportu w przypadku spotkań służbowych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lubaczów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Lubaczów
ID: 913933104