2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Pomorskie
  6. Marketing - Leźno
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. Marketingu

Lokalizacja

Leźno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Szukamy osoby, której będziemy mogli powierzyć nadzór nad procesami marketingowymi w naszych Centrach Rozrywki Bajkowy Labirynt.

Dlaczego warto u nas pracować?

·         Tworzymy przyjazną i miłą atmosferę w pracy, w bardzo ciekawej branży rozrywkowej dla dzieci.

·         Możesz dołączyć do firmy, która istnieje już ponad 25 lat na rynku, czerpiąc z jej doświadczeń oraz dodając swoje.

·         Masz okazję stworzyć samodzielnie coś, co sprawi że będzie mógł być z tego dumny na długie lata.

Co oferujemy?

·         Zatrudnienie w jednej z najlepszych firm z branży rozrywkowej dla dzieci w Polsce.

·         Możliwość rozwoju zawodowego i budowania ścieżki kariery na wiele lat

·         Jasno sprecyzowane zadania i zasady współpracy

·         Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników

·          Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop.

Twój zakres obowiązków:

·         Planowanie i realizacja komunikacji marketingowej poprzez stronę internetową, reklamy gogle oraz media społecznościowe

·         Analiza prowadzonych działań marketingowych oraz planowanie usprawnień.

·         Projektowanie materiałów graficznych ( infografiki, plakaty, grafiki na social media)

·         Dbanie o spójność wizerunkową oraz o jakość tworzonych materiałów

Czego wymagamy?

·         Minimum rocznego doświadczenia w tworzeniu treści marketingowych pod różne kanały (social media)

·         Minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu kampanii marketingowych ( Google, Meta)

·         Znajomość Canvy Zarządzanie organizacją targów, festiwali branżowych oraz eventów,

·         Przygotowanie narzędzi komunikacji z rynkiem – prezentacje, materiały reklamowe, itp.,

·         Efektywna komunikacja i współpraca z partnerami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi,

·         Współudział w przygotowywaniu raportów marketingowych,

·         Poczucie estetyki, kreatywność i umiejętność nieszablonowego myślenia

·         Monitorowanie rynku i działań marek konkurencyjnych oraz analiza i identyfikacja trendów wraz z proponowaniem nowych rozwiązań

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami - CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać w odpowiedzi na to ogłoszenie przez portal OLX.

Lokalizacja

Leźno,

Pomorskie

Pomorskie, Leźno
ID: 909130331