2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Mokotów
Marcin
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Tchibo w Polsce to unikalny model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych kolekcji użytkowych, oferowanych w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym www.tchibo.pl.

Tchibo to lider ilościowy na rynku kawy w Polsce oraz lider ilościowy i wartościowy podkategorii kawy mielonej. Kawa Tchibo Family jest liderem na rynku kawy i marką najchętniej wybieraną przez konsumentów.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. marketingu.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i współprowadzenie przypisanych kategorii.

  • Udział w opracowaniu strategii, celów, taktyki i pełnej kompozycji marketingowej, szczegółowego rachunku zysków i strat, krok po kroku.

  • Realizacja celów biznesowych i marketingowych z pomocą praktycznych taktyk (4P kompozycji marketingowej) oraz wymiernych działań i projektów ze zdefiniowanymi wskaźnikami KPI.

  • Dostarczanie uzgodnionych biznesowych wskaźników KPI dla przypisanych kategorii.

  • Monitorowanie wydajności w celu planowania przypisanych kategorii, sporządzania raportów, rekomendowania i wdrażania odpowiednich działań naprawczych.

  • Raportowanie budżetu dla przypisanych kategorii, zapewnienie niezbędnego przepływu dokumentów.

  • Przygotowanie danych sell in/sell out (Nielsen) oraz elementarnych danych do analiz.

  • Przygotowanie zleconych prezentacji, raportów i innych dokumentów.

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi.

  • Aktywna współpraca z wieloma działami w organizacji.

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w pracy w marketingu.

  • Ukończone studia z obszaru marketingu lub student/ka ostatnich lat.

  • Podstawowa wiedza z zakresu marketingu (mile widziana z obszaru Brand/Category management).

  • Umiejętność zarządzania projektami i podstawowy zmysł biznesowy.

  • Zdolność analizowania danych i wyciągania wniosków.

  • Kreatywne nastawienie

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne.

  • Nastawienie na klienta (wewnętrzne, zewnętrzne) – marketing uliczny.

  • Empatia, ciekawość, umiejętność słuchania.

  • Szybkie, ciągłe uczenie się, motywacja do samodzielnej nauki i umiejętności adaptacyjne.

  • Proaktywność.

  • Samomotywujący styl pracy.

  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca prowadzenie prezentacji.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Pakiet benefitów: opiekę medyczną, kartę sportowo-rekreacyjną, rabaty na zakupy w sklepach Tchibo, comiesięczny pakiet kawy.

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon.

  • Dużą samodzielność działań, możliwość wychodzenia z inicjatywą i wdrażania swoich pomysłów.

  • Pracę w zespole doświadczonych kolegów, którzy chętnie dzielą się wiedzą.

  • Wsparcie w rozwoju kompetencji w postaci mentoringu, szkoleń.

  • Możliwość rozwoju w polskich jak i zagranicznych oddziałach Tchibo.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 908928787