2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Śląskie
  6. Marketing - Żywiec
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Żywiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z zapotrzebowaniem firma Elta Polska poszukuje specjalisty ds. marketingu.

Zakres obowiązków:

  • Stworzenie i rozwijanie spójnej strategii marketingowej

  • Tworzenie zdjęć, grafik oraz filmów promocyjnych

  • Aktywne zarządzanie profilami w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram,) - planowanie, tworzenie i publikowanie treści (tekst z grafiką/prostą animacją/video)

  • koordynacja stron www i działań sklepów internetowych

  • Odpowiedzialność za budowę contentu marketingowego

Nasze wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi programu CANVA lub / i innego programu graficznego

  • Doświadczenie i znajomość zasad efektywnego prowadzenia marketingu internetowego,

  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy własnej oraz inicjowana niestandardowych rozwiązań i kreatywność, pomysłowość, inicjatywa i zaangażowanie

Czekamy na Ciebie - wyślij CV!

tel. 53*******74

Lokalizacja

Żywiec,

Śląskie

Śląskie, Żywiec
ID: 909368532