2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Kraków
  7. Marketing - Stare Miasto
rekrutacja.humancraft
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. Marketingu

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Human Craft — to renomowana firma z ponad 8-letnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w outsourcingu zatrudnienia, świadcząca kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw z różnych branż i sektorów.

Szukamy kogoś, kto ma głowę pełną pomysłów na marketing i chciałby dołączyć do naszego zespołu jako Specjalista ds. Marketingu.

Zakres obowiązków

  • Pracować nad genialnymi strategiami marketingowymi, żeby wypromować nasze usługi.

  • Zarządzać różnymi kampaniami marketingowymi, zarówno online, jak i offline.

  • Pisać i edytować teksty marketingowe, od artykułów po materiały promocyjne.

  • Analizować dane rynkowe i trendy, żeby dostosować nasze podejście.

  • Współpracować z zewnętrznymi partnerami, żeby sprawić, że nasza marka będzie widoczna w mediach społecznościowych.

  • Śledzić wyniki naszych działań marketingowych i przygotowywać raporty.

  • Kreować świetne treści na różnych platformach społecznościowych, bo przecież wszystkie te Facebooki, Instagramy i inne muszą żyć!

Wymagania stanowiska

  • Znajomość narzędzi i technik marketingowych, takich jak SEO, SEM, content marketing, oraz social media marketing.

  • Wyczucie systemów reklamowych Google Ads, Meta, TikTok, i Linkedin.

  • Minimum 1 rok doświadczenia w marketingu, żebyśmy wiedzieli, że to nie tylko teoria.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz redakcyjne.

  • Lubimy ludzi, którzy potrafią pracować zarówno w zespole, jak i na własną rękę.

  • Kreatywność, innowacyjność i chęć ciągłego rozwoju to dla nas priorytet.

  • Jeśli jeszcze mówisz biegle po ukraińsku, po polsku i po angielsku, to już jesteś w czołówce!

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca biurowa z wygodnym położeniem w samym sercu miasta.

  • Narzędzia pracy: laptop i telefon komórkowy.

  • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 909698373