2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Opolskie
  6. Marketing - Maciejów
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu | Grafik

Lokalizacja

Maciejów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Przedsiębiorstwo Nasienne TORAF sp. z o.o.

Firma o stabilnej pozycji na rynku poszukuje osób do pracy w charakterze

Specjalista ds. Marketingu

 Opis stanowiska:

  • Tworzenie treści promocyjnych (teksty, grafiki, wideo),

  • Tworzenie projektów pod ploter laserowy

  • Monitorowanie trendów na rynku i dostosowywanie strategii,

  • Prowadzenie i dbanie o wizerunek firmy w mediach społecznościowych,

  • Współpraca z zespołem w zakresie strategii działania,

  • Zapewnianie wsparcia dla sprzedaży produktów

  • Praca w systemie jedno zmianowym, w godzinach 8 -16 od poniedziałku do piątku,

 Oczekujemy:

  • Chęci i zaangażowania do pracy,

  • Dokładność i sumienność,

  • Dyspozycyjność,

  • Bardzo dobrej obsługi komputera i programów graficznych:

    • pakietu Adobe (Ai | Ps | Id),

    • pakietu MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Zdolność do pracy z instrukcjami i procedurami wewnętrznymi,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub portfolio.

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Pracę w dynamicznej, polskiej firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Miłą atmosferę pracy,

  • Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz,

  • Możliwość rozwoju i szkoleń,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Premie.

 Proces rekrutacji:

  • Aplikację prosimy składać poprzez OLX (koniecznie z CV),

  • Zaznaczamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: Maciejów 34 powiat Kluczborski.

CV prosimy składać w formie elektronicznej poprzez OLX. Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli podczas składania dokumentów: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie do Przedsiębiorstwo Nasienne TORAF sp. z o.o. z siedzibą w Maciejów 34 | 46-211 Kujakowice Górne w odpowiedzi na ofertę pracy, w celu niezbędnym do przeprowadzania przez P.N. TORAF sp. z o.o. procesu rekrutacji na stanowisko Pracownik biurowy - Handlowiec.”

Jeżeli Twoja zgoda obejmuje także przetwarzanie danych dla przyszłych rekrutacji prosimy o dołączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie do Przedsiębiorstwo Nasienne TORAF sp. z o.o. z siedzibą w Maciejów 34 | 46-211 Kujakowice Górne w odpowiedzi na ofertę pracy, w celu niezbędnym do przeprowadzania przez P.N. TORAF sp. z o.o. procesu rekrutacji na stanowisko Pracownik biurowy, a także dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez P.N. TORAF sp. z o.o.”

Lokalizacja

Maciejów,

Opolskie

Opolskie, Maciejów
ID: 901036428