2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Ludźmierz
Dodane 07 maja 2024

Specjalista ds. Marketingu, Grafik\Google Ads\Social Media\Meta

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ludźmierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista ds. Marketingu Cyfrowego

Miejsce pracy: Rosfix, Ludźmierz, praca stacjonarna

Wynagrodzenie: 5100-6000 PLN brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia

Godziny pracy: Pełen etat, 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku, 8:00-16:00

Typ umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków: Tworzenie i zarządzanie kampaniami reklamowymi w narzędziach takich jak Meta Ads, Google Ads, TikTok, Allegro ADS.

Wybór optymalnych formatów reklamowych i rekomendowanie budżetów.

Optymalizacja kosztów oraz maksymalizacja ROI.

Bieżące monitorowanie trendów rynkowych oraz szybkie reagowanie na zmiany.

Przeprowadzanie testów i optymalizacja kampanii marketingowych.

Analiza wyników, przygotowywanie raportów i rekomendacji.

Opracowywanie materiałów marketingowych, takich jak prezentacje, oferty, broszury reklamowe, newslettery oraz projektowanie designu nowych produktów.

Wymagania:

Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

Umiejętność tworzenia tekstów marketingowych oraz grafik (strony www, media społecznościowe, mailingi, katalogi, ulotki).

Znajomość narzędzi marketingowych, takich jak Google Ads, Google Analytics, Meta Ads, oraz platform do e-mail marketingu.

Kreatywność i zdolność strategicznego myślenia. Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1.

Mile widziane: Znajomość branży narzędziowej.

Posiadanie certyfikatów z zakresu marketingu cyfrowego.

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie. Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Przyjazną atmosferę pracy. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na OLX.

Lokalizacja

Ludźmierz,

Małopolskie

Małopolskie, Ludźmierz
ID: 916695370