2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Śląskie
  6. Marketing - Bielsko-Biała
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. Marketingu i Kreacji Multimedialnej .

Wynagrodzenie

5 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do naszego zespołu w Biegowym Wyzwaniu, Rowerowym Wyzwaniu, Laeuferishe Challenge i Biegu Zbója!

Poszukujemy dwóch kreatywnych osób do nowo otwieranego działu marketingowego

Biegowe Wyzwanie Rowerowe Wyzwanie, Laeuferische Challenge oraz Bieg Zbója to dynamicznie rozwijające się projekty, które inspirują tysiące uczestników do aktywności fizycznej i sportowej rywalizacji. W związku z rozwojem firm, poszukujemy kreatywnych osób, które dołączą do naszego zespołu jako Specjalista ds. Marketingu i Kreacji Multimedialnej.

Zakres obowiązków?

  • Tworzenie i zarządzanie treścią na platformach social media: Odpowiedzialność za angażujący content, który przyciągnie i zainteresuje naszą społeczność

  • Projektowanie i realizacja kampanii mailingowych: Kreowanie skutecznych i przemyślanych wiadomości email, które komunikują nasze wydarzenia i oferty

  • Produkcja contentu multimedialnego: Tworzenie atrakcyjnych materiałów wideo, w tym rolki, które będą wizytówką naszych wydarzeń

  • Prowadzenie relacji z wydarzeń: Dynamiczne i zaangażowane pokazywanie kuluarów naszych wydarzeń poprzez stories i procesu ich tworzenia, z pełną gotowością do bycia twarzą naszej marki na ekranie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z mediami społecznościowymi lub w pokrewnych dziedzinach (marketing, dziennikarstwo)

  • Umiejętność pracy z kamerą i podstawowa znajomość technik produkcji wideo

  • Zdolności organizacyjne, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole, umiejętności pisania treści sprzedażowych

  • Znajomości narzędzi do edycji grafiki i wideo (np. Canva, CapCut, Adobe Photoshop)

  • Znajomość strategii sprzedażowych i marketingowych oraz umiejętność ich skutecznego wdrażania

  • Efektywne prowadzenie kont w social mediach (Facebook, Instagram, TikTok )

  • -Kreatywność, innowacyjność oraz umiejętność myślenia strategicznego,

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość realnego wpływu na rozwój marki

  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Chcesz do nas dołączyć? Wyślij swoje CV

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 914169959