2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Pomorskie
  6. Marketing - Reda
Dodane 20 maja 2024

Specjalista ds Marketingu i Reklamy

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnię Specjalistę ds. marketingu i reklamy w prężnie rozwijającej się firmie Bałtycka Akademia Masażu i Kosmetologii Sp. z o.o.

Oczekiwania:

- osoba kreatywna, pomysłowa z otwarta głową

 -potrafiąca zorganizować sobie czas pracy

- dotrzymująca terminów

- znajomość mediów społecznościowych m.in. facebook, instagram

- znajomosć programu canva lub innych programów graficznych będzie dodatkowym autem

- Znajommosć interpukcji i ortografii na najwyższym poziomie

- posługiwanie się poprawną polszczyzna obligatoryjne

Zakres obowiązków:

  • tworzenie treści do mediów społecznościowych i treści reklamowych,

  • tworzenie harmonogramu postów, publikowanie oraz bieżąca obsługa kanałów social media, monitorowanie konkurencji,

  • monitorowanie i ocena efektywności prowadzonych działań,

  • współpraca z influencerami,

  • wsparcie bieżącej pracy działu marketingu,

  • kreowanie nowych pomysłów na akcje promocyjne.

Miejsce pracy Reda.

Wynagrodzenie będzie zależne od umiejętnosci kandydata i wyników pracy.

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 719175889