2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Pomorskie
  6. Marketing - Kwidzyn
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu i reklamy

Lokalizacja

Kwidzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i S-ka Sp.j.

www.zielinscy.pl

to firma działająca od ponad 50 lat w branży mięsno-wędliniarskiej

będąca jednym z liderów rynku w Polsce północnej

w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu i Reklamy

Miejsce pracy: Kwidzyn

Zakres obowiązków:

- obsługa zadań związanych z reklamą, promocją, wizerunkiem,

- przygotowanie materiałów promocyjnych: katalogów, gadżetów, itp.,

- obsługa mediów społecznościowych: tworzenie contentu i grafik, interakcja, rozwój

- organizowanie degustacji, akcji promocyjnych,

- obsługa projektów związanych z otwarciem nowych placówek handlowych,

- współpraca z Klientami, kontrahentami (np. drukarnie, agencje i firmy reklamowe),

- realizowanie wyznaczonych zadań,

- wykonywanie prac biurowo-administracyjnych,

- przygotowywanie: analiz, zestawień, sprawozdań, raportów, projektów graficznych i innych.

Wymagania:

- kreatywność i nieszablonowe myślenie,

- nastawienie na cel i realizację zadań

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

- możliwość zdobycia dużego doświadczenia zawodowego,

- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania,

- ciekawą i pewną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  (CV wraz ze zdjęciem + List motywacyjny) na adres e-mail kadr podany na stronie: www.zielinscy.pl z dopiskiem w temacie: REKLAMA Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i S-ka sp.j. z siedziba w Kwidzynie przy ul. Żwirowej 2B. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Informujemy, że Administratorem danych jest ZPM Zielińscy z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Żwirowa 2b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Lokalizacja

Kwidzyn,

Pomorskie

Pomorskie, Kwidzyn
ID: 910813608