2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Warmińsko-mazurskie
  6. Marketing - Olecko
Dodane 25 kwietnia 2024

**Specjalista ds. marketingu i social media**

Wynagrodzenie

6 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olecko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Traidenis-Pol Sp. z o.o. to firma zajmująca się sprzedażą i dystrybucją biologicznych oczyszczalni ścieków na terenie całego kraju.

Poszukujemy ambitnej i kreatywnej osoby na stanowisko

Specjalista ds. marketingu i komunikacji,

która będzie odpowiedzialna za rozwój działań marketingowych.

Obowiązki

  • Efektywne opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej skupionej na social mediach , ze szczególnym uwzględnieniem Facebook, Instagram, TikTok , YouTube, LinkedIn,

  • Tworzenie i publikowanie angażujących treści na platformach społecznościowych .

  • Analiza danych i raportowanie wyników działań marketingowych, w celu ciągłego doskonalenia strategii

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z naszymi obecnymi klientami oraz budowanie relacji z klientami potencjalnymi.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji celów marketingowych i sprzedażowych

  • Bieżące śledzenie trendów i nowości w branży

  • Znajomość najnowszych trendów w obszarze marketingu internetowego

  • Kierowanie pojazdem służbowym (kat. B)

Oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w stabilnej i uczciwej firmie z dwudziestoletnim doświadczeniem

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • szkolenia branżowe,

  • miłą i przyjazną atmosferę,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie + wypracowane prowizje

  • zapewniamy niezbędne narzędzia do wykonania pracy (samochód, laptop, telefon)

Jak aplikować

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, prześlij nam swoje CV i portfolio z przykładami swoich dotychczasowych prac na adres e-mail bądź w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie. W tytule wiadomości wpisz: Specjalista ds. marketingu i komunikacji

Lokalizacja

Olecko,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olecko
ID: 897230858