2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Warmińsko-mazurskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Górka
Sebastian
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. Marketingu Internetowego i E-commerce

Lokalizacja

Górka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Firma Produkcyjna Blender - "Masurialiving.com" Innowacyjny Producent Mebli i Grilli

Ogrodowych Zaprasza do Zespołu:

Specjalistę ds. Marketingu Internetowego i E-commerce

O Nas:

Firma Produkcyjna Blender, z naszą prestiżową linią "Masuria", jest liderem w produkcji wyjątkowych mebli i grilli ogrodowych. "Masuria" oferuje produkty, które łączą w sobie naturę, design i doskonałość wykonania. Nasze produkty zyskały uznanie klientów na arenie międzynarodowej, co czyni nas dumnie reprezentującymi polską jakość i innowacyjność.

Opis stanowiska:

Szukamy doświadczonej osoby do obsługi stron Internetowych naszej firmy, marketingu online. Do głównych obowiązków będzie należeć zarządzanie stroną opartą na WordPress, optymalizacja treści pod kątem SEO, prowadzenie kampanii reklamowych w Google, obsługa marketplace’ów takich jak Amazon czy Allegro oraz naszego sklepu internetowego.

Zakres obowiązków:

- Aktualizacja i zarządzanie treściami na stronie internetowej (WordPress)

- Tworzenie i optymalizacja treści pod kątem SEO

- Planowanie i prowadzenie kampanii reklamowych w Google Ads

- Zarządzanie obecnością firmy na marketplace'ach (Amazon, Allegro itd.)

- Analiza i raportowanie wyników prowadzonych działań

- Śledzenie trendów i nowości w marketingu online

Oczekujemy:

- Doświadczenie w zarządzaniu stronami opartymi na WordPress

- Znajomość zasad SEO i optymalizacji treści

- Praktyczna wiedza na temat Google Ads i narzędzi analitycznych

- Doświadczenie w obsłudze platform sprzedażowych (Amazon, Allegro)

- Zdolność do pracy w zespole oraz efektywnego zarządzania czasem

- Kreatywność, samodzielność i zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

- Przyjazne środowisko pracy w zgranym zespole

- Atrakcyjne wynagrodzenie

Zostań częścią naszego zespołu! Jeśli czujesz, że to propozycja dla Ciebie, nie zwlekaj. Prześlij swoje CV!

• Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami

Lokalizacja

Górka,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Górka
ID: 918014322