2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Kujawsko-pomorskie
  6. Marketing - Bydgoszcz
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista ds marketingu internetowego/social media

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

- tworzenie atrakcyjnych i angażujących treści (posty, artykuły, zdjęcia, Instastories, relacje, IG TV),

- tworzenie grafik, filmików i animacji

- inicjowanie nowych działań i aktywności online w Social Mediach

- aktywne budowanie zasięgu w mediach społecznościowych

- realizowanie planów komunikacji na kanały Social Media oraz wsparcie zespołu

w tworzeniu i planowaniu publikacji

- poszukiwanie nowych form promocji

- budowanie wizerunku firmy w oparciu o przyjęte założenia strategii marketingowej oraz dostępne narzędzia promocyjne w tym prowadzenie profili na portalach społecznościowych Facebook, LinkedIn

- zarządzanie Google, Facebook, Instagram, Linkedin - aktualizowanie danych, dostosowanie treści i grafiki do tematu postu (współpraca z copywriterem i grafikiem) - planowanie publikacji

Od kandydata oczekujemy:

- umiejętność organizacji pracy własnej

- praktyczna znajomość zasad obsługi narzędzi SM

- znajomość nowoczesnych trendów i rozwiązań stosowanych w marketingu

- praktyczna wiedza dotycząca prowadzenia profili w mediach społecznościowych

- umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego podejmowania decyzji

- kreatywność, samodzielność, skuteczność w rozwiązywaniu problemów

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- zaangażowanie w pracę oraz chęci do podejmowania nowych wyzwań

- komunikatywność

Oferujemy:

- umowa zlecenie na okres próbny z możliwością przejścia na umowę o pracę lub B2B

- możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie informatycznej

- pakiet szkoleń

- doświadczony i pomocny zespół współpracowników

- firmowe spotkania integracyjne

- możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu po okresie wdrożeniowym

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma BluStreamTV Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Kijowskiej 44. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 910814676