2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Łódzkie
  6. Social media - Łódź
  7. Social media - Bałuty
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Marketingu Internetowego w sklepie internetowym

Wynagrodzenie

4 500 - 5 384 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lokalizacja: praca w biurze w Zgierzu (biuro znajduje się przy wjeździe do Zgierza od strony Łodzi)

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na pełen etat

Wynagrodzenie: 3800-4200 PLN netto miesięcznie plus premia zależna od wyników

O nas:

PDS Care to dynamicznie rozwijająca się firma, która prowadzi sklep internetowy pomocedlaseniora.pl, oferujący szeroki zakres produktów medycznych i ułatwiających codzinne życie dla seniorów. Naszym celem jest zapewnienie komfortu i niezależności naszym klientom przez dostarczanie innowacyjnych rozwiązań oraz profesjonalną obsługę.

Twoje zadania:

  • Planowanie i realizacja kampanii reklamowych w Google Ads i Facebook Ads.

  • Optymalizacja SEO naszego sklepu internetowego w celu zwiększenia widoczności i ruchu.

  • Tworzenie i zarządzanie treścią marketingową (content marketing), w tym artykuły, posty na blogach i media społecznościowe.

  • Analiza danych z kampanii i optymalizacja działań marketingowych na podstawie zgromadzonych danych.

  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia spójności działań marketingowych.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w marketingu internetowym, szczególnie w Google Ads i SEO.

  • Znajomość narzędzi analitycznych takich jak Google Analytics.

  • Kreatywność, samodzielność oraz zdolności analityczne.

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

  • Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie netto 4000 zł miesięcznie.

  • Możliwość pracy zdalnej lub w komfortowym biurze w Zgierzu.

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole, który ceni sobie współpracę i innowacje.

Aplikacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego na adres: zarzad.at.pomocedlaseniora.pl z tematem „Specjalista ds. Marketingu Internetowego”.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 914163473