2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kalisz
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. marketingu / Kalisz

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kategoria: Marketing

Miejsce pracy: Kalisz

Termin składania wniosków: 24.05.2024 r.

Pracodawca: Kinetik Spółka z o.o.

Firma Kinetik oferuje rozwiązania Urban Mobility w publicznym transporcie miejskim, sektorze użyteczności publicznej, logistyce ośrodków turystycznych i przemyśle. Jesteśmy firmą z największą liczbą dostarczonych pojazdów elektrycznych w regionie Adriatyku. Usługi jakie świadczymy dla Klientów obejmują wszystkie etapy wdrożenia, począwszy od rejestracji warunków eksploatacji i zaprojektowania konkretnego rozwiązania, aż po dostawę, szkolenia i wsparcie posprzedażowe. Jesteśmy wyłącznym partnerem wiodących europejskich i światowych producentów rozwiązań Urban Mobility oraz wieloletnim dostawcą dla dużej liczby klientów różniących się wielkością, zakresem i pochodzeniem kapitału. Codziennie pomagamy naszym Klientom usprawniać ich biznes, stosując nowoczesne technologie, jednocześnie pozytywnie wpływając na ekologię i dbając o optymalizację kosztów.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie ofert, prowadzenie kampanii, rozwijanie relacji z klientami, prowadzenie negocjacji handlowych oraz analizę celów sprzedażowych. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w obszarze sprzedaży, świetnie radzisz sobie z nawiązywaniem kontaktów i chcesz dołączyć do dynamicznego, międzynarodowego zespołu, zapraszamy do aplikowania (także studentów).

Obowiązki:

  • Udział w opracowywaniu, koordynacji i realizacji działań marketingowych

  • Przygotowywanie projektów i prowadzenie kampanii sprzedażowych.

  • Tworzenie treści na stronę intranetową organizacji oraz w mediach społecznościowych.

  • Tworzenie i wdrażanie treści reklamowych i promocji marketingowych.

  • Udział w organizacji i koordynacji wydarzeń promocyjnych i korporacyjnych.

  • Współpraca z dostawcami (agencje marketingowe, medialne i PR, drukarnie itp.)

Wymagania:

  • Komunikatywność, asertywność i zdolność pracy w zespole.

  • Umiejętność budowania trwałych relacji.

  • Znajomość języka angielskiego, preferowane wykształcenie: kierunek marketing.

  • Obsługa komputera i pakietu MS Office.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie.

  • Wymiar godzinowy odpowiadający 1/1 lub ¾ etatu.

  • Interesującą pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych.

  • Elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres email.

Termin składania aplikacji upływa 24.05.2025 roku. Serdecznie dziękujemy wszystkim kandydatom za złożenie aplikacji. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Z poważaniem,

Zespół Kinetik

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 885098528