2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Podlaskie
  6. Marketing - Białystok
  7. Marketing - Piasta I
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. Marketingu - PRACA OD ZARAZ!

Lokalizacja

Białystok, Piasta I

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lubisz pracę z ludźmi i umiesz się z nimi dogadać? Kreatywność, inicjatywa, nieszablonowe podejście to Twoje atuty? Dobra organizacja własnego czasu i praca z wieloma projektami to dla Ciebie żaden problem?

W takim razie to jest stanowisko idealne właśnie dla Ciebie!

Chcielibyśmy powierzyć Ci następujące obowiązki:

• budowanie oraz utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy KOBA,

• prowadzenie profili firmy w Social mediach,

• tworzenie i nadzorowanie kampanii online,

• współpracę z rozgłośniami radiowymi, TVP, prasą , agencjami reklamowymi,

• organizowanie kampanii marketingowych i udziału w eventach promocyjnych,

• planowanie i przestrzeganie budżetu marketingowego,

• podejmowanie działań prowadzących do zwiększenia sprzedaży,

• maksymalizację bieżących działań marketingowych i sprzedażowych w organizacji,

• współtworzenie materiałów promocyjnych,

• projektowanie i przygotowywanie materiałów promocyjnych.

Oczekujemy:

• kreatywności,

• punktualności,

• zaangażowania,

• doświadczenia w działaniach marketingowych,

• doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google Ads, FB Ads,

• znajomości narzędzi marketingowych: Google Analytics, trends, content marketing, landing pages,

• bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, w tym programów excel, word,

• mile widziana znajomość programów graficznych np. Photoshop, Canva, jak również umiejętności związane z video marketingiem.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji,

• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

• dofinansowania obiadów,

• dofinansowania karty sportowej,

• zniżki na firmowe produkty i usługi,

• brak dress code’u,

• współpracę w atmosferze wzajemnej pomocy, z wysoką kulturą zarządzania.

Czujesz się na siłach podjąć wyzwanie?

Zapraszamy do aplikowania!

Aktualne CV (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych) prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja(małpa)koba.pl

Prosimy o umieszczenie w tytule wiadomości stanowiska: Specjalista ds. Marketingu

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Mieszka I 4 lok 226, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku na adres e-mail rekrutacja(malpa)koba.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem Państwa danych osobowych jest Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Mieszka I 4 lok 226.

Więcej informacji pod linkiem www.static.koba.pl/uploads/2018/06/Rodo.pdf

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Piasta I
ID: 819069264