2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Praga-Południe
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu, promocji i e-commerce

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W ramach projektu „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności z dziedziny kosmetyki i podologii”, Policealna Szkoła Medyczna Beaty Mydłowskiej w Warszawie poszukuje kandydata / ki na stanowisko:

Specjalisty ds. marketingu, promocji i e-commerce

  ZADANIA:

·         koordynowanie działalności promocyjnej i e-commerce BCU;

·         planowanie kampanii promocyjnej;

·         przestrzeganie ustalonego harmonogramu;

·         planowanie kampanii promocyjno-reklamowej i gadżetów promocyjnych;

·         kontakty z mediami;

·         tworzenie umów, koordynowanie procesu realizacji umowy;

·         kontakt z grafikami oraz drukarniami w zakresie działań promocyjnych i reklamowych;

·         organizacja i obsługa targów, konferencji;

·         opracowywanie danych potrzebnych do przeprowadzenia akcji promocyjnych oraz podsumowanie ich;

·         ewidencja dokumentacji związanej z promocjami, reprezentowanie firmy na imprezach branżowych;

Nasze wymagania:

•           Wykształcenie wyższe;

•           Doświadczenie w projektach współfinasowanych ze środków unijnych;

•           Zdolności komunikacyjne, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

•           Doskonała organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem;

•           Samodzielność i konsekwencja w działaniu;

•           Praktyczna znajomość pakietu MS Office;

•           Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

Wymiar etatu: 1/2 Praca stacjonarna w siedzibie szkół: ul. Kaleńska 3, 04-367 Warszawa Zatrudnienie od zaraz.

CV prosimy składać do 23 kwietnia 2024 r.

adres mailowy: administracja.bcu(małpa)szkolymydlowskiej.pl

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 912895061