2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Białołęka
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu, SMM z językiem Rosyjskim

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

Poszukujemy Specjalistę ds Marketingu do szkoły językowej online!

Obowiązki:

  • Opracowywanie strategii marketingowej w celu sprzedaży produktu

  • Badania marketingowe (analiza konkurencji, portret klienta itp.)

  • Tworzenie budżetu reklamowego i kontrolowanie wydatków

  • Opracowanie planu treści wraz z prowadzącym kurs

  • Realizacja planu treści (przydzielanie zadań grafikom, kamerzystom, copywriterom)

  • Kontrola nad publikacją materiałów we wszystkich sieciach społecznościowych

  • Tworzenie targetowanych reklam

  • Tworzenie lejków sprzedażowych

  • Tworzenie treści dla stories szkoły

  • Prowadzenie szkolnego kanału Telegram, Instagram i Tik-Tok.

  • Tworzenie pomysłów na pozyskanie nowych studentów

  • Analizowanie kanałów trafficu

Wymagania:

  • Język rosyjski minimum C1 - warunek konieczny

  • Doświadczenie w podobnej pracy - od 3 lat

  • Zrozumienie trendów marketingowych i umiejętność ich skutecznego stosowania

  • Wysoki poziom odpowiedzialności osobistej

  • Umiejętność pracy w zespole

Warunki:

Praca zdalne

Dyspozycyjność pod telefonem od 9 do 18.

Przed rozmową kwalifikacyjna zostanie przesłane do Państwa zadanie do wykonania. Po przesłaniu zadania zaprosimy Pana/Pani na rozmowę kwalifikacyjną.

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem platformy OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 912453404