2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Dolnośląskie
  6. Marketing - Wałbrzych
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. marketingu/targów

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy specjalisty ds. marketingu, który dołączy do naszego zespołu. Szukamy osoby dynamicznej, dyspozycyjnej, która wzmocni nasz dział w działaniach promocyjnych m.in. na targach turystycznych.

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Wałbrzych

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

Do podstawowych zadań  Specjalisty ds. marketingu  należy:

  • tworzenie interesujących treści, publikacji, artykułów – liczymy na Twoje „lekkie pióro”,

  • tworzenie prostych projektów graficznych (podstawowa znajomość Photoshop/ Canva mile widziana),

  • udział w targach turystycznych (także w weekendy),

  • współorganizacja wydarzeń własnych spółki w tym festiwale, koncerty, gale,

  • pozyskiwanie, monitorowanie i analiza informacji o trendach, nowych możliwości sprzedażowych i promocyjnych,

  • współpraca z nowymi i obecnymi kontrahentami spółki w ramach organizowanych wydarzeń i realizowanych usług,

  • zakupy działowe – analiza rynku, porównywanie ofert, wybór najkorzystniejszej oferty,

  • wystawianie faktur, zarządzanie dokumentami.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

  • dyspozycyjność (również w weekendy),

  • copywriting – umiejętność tworzenia tekstów marketingowych,

  • prawo jazdy kat. B.,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i samodzielnego podejmowania decyzji,

  • umiejętność zarządzania własnym czasem pracy oraz koordynowaniem działań podmiotów zaangażowanych w organizację wydarzenia,

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • umiejętność dotrzymywania terminów z zachowaniem oczekiwanej jakość,

  • znajomość języka angielskiego,

  • mile widziana obsługa programów graficznych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

  • pracę w wyjątkowym miejscu o ugruntowanej pozycji,

  • dużą samodzielność,

  • stałe wynagrodzenie,

  • pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV do 27 maja 2024 roku koniecznie w tytule wpisując „Specjalista ds. marketingu"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji lub jego wydłużenia oraz do zakończenia rekrutacji bez wyłonienia kandydatów. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 918044460