2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Małopolskie
  6. Social media - Kraków
  7. Social media - Stare Miasto
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds Marketingu z j.ukraińskim | Social Media | FBads GAds

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Witam Cię! :)

Na początku opowiem Ci krótko, gdzie trafiłeś/aś. Jesteśmy dziś kilkuosobowym zespołem PartWork. Na co dzień spotykamy się w naszym krakowskim biurze. Dworzec jest za rogiem, więc dojazd mamy bezproblemowy (ul. Szlak 50, Kraków). Pracujemy też z domu.

Każdy i każda z nas jest odpowiedzialny za swoje indywidualne zadania. Aktualnie mamy sporo do zrobienia w marketingu, o czym poniżej piszę do Ciebie w części „Zadania”.

Jako agencja pracy, od 2016 roku co dzień dajemy zatrudnienie setkom sprawdzonych pracowników, najczęściej produkcyjnych, delegując ich do naszych klientów, w branżach automotive, FMCG, logistycznej i paru innych. Ci pracownicy są cudzoziemcami, w większości z Ukrainy.

W najbliższej przyszłości chcemy zwielokrotnić tą skalę. Z tego powodu poszukujemy kolejnych członków teamu, którzy dołączą do nas na tej drodze. Trafiłeś/aś teraz na szansę uczestniczenia w budowaniu czegoś znaczącego. Możesz dołączyć. Możesz przewijać kolejne ogłoszenia.

Tutaj to tyle o usłudze i wakatach, które będziesz promować więcej opowiem Ci osobiście.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, kreatywną, samodzielną, zapraszam do udziału w rekrutacji. Uprzedzam tylko, że jeśli Cię zatrudnimy, będziemy od Ciebie wymagać ciągłej nauki, czytania, rozwoju. Gdy to przejdziesz, dostaniesz podwyżkę, jako dobry kompetentny pracownik, abyś z uśmiechem spoglądał/a na konkurencyjne oferty pracy.

A teraz chwilę formalnie, Twoje przyszłe stanowisko pracy to:

Specjalista ds Marketingu

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie rynkowe w zależności od Twojego doświadczenia

  • Możliwość pracy hybrydowej (po okresie próbnym)

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę

  • Biuro w centrum Krakowa (ul. Szlak 50, Kraków)

Zadania:

  • Wyszukiwanie i wdrażanie rozwiązań marketingowych online i offline

  • Prowadzenie kampanii facebook i google ads

  • Redagowanie tekstów reklamowych

  • Obróbka prostych filmików na TikTok, YouTube, Instagram

  • Analiza wyników kampanii

Wymagania:

  • Kreatywność kreatywność :D

  • Doświadczenie w obsłudze facebook ads

  • Umiejętność pisania tekstów marketingowych

  • Pozytywna osobowość

  • Terminowość

… reszty nauczymy

Benefity:

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Realna możliwość szybkiego awansu i rozwoju

  • Bezpośrednie wsparcie doświadczonych osób

  • Osobisty wpływ na rozwój procesów marketingowych

  • Firmowa biblioteka

  • Brak dress code’u

  • Kawa / herbata

  • Świętowanie urodzin

  • Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez portal OLX

Przesyłając swoją aplikację, proszę o załączenie:

  • CV ze zdjęciem

  • Informacji o oczekiwaniach finansowych

  • Informacji o posiadaniu (lub nie) statusu studenta

  • Mile widziany list motywacyjny

Czekamy na Ciebie!

sam/a zobacz: tiny.pl/r1qbz

Proszę o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Klauzula rodo dostępna na stronie: www.part-work.pl/rodo

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 872828672